drukuj

Nowy sklep "Sekwoja" w Dębicy

Nowy sklep meblowy w Dębicy

Fot. Konrad Depowski

„Sekwoja" zaprasza wszystkich klientów do nowej siedziby przy ul. Przemysłowej, która będzie otwarta od 21 lipca 2011 r.

Powierzchnia budynku przy ul. Przemysłowej to ok. 1500 m kw. - na tym obszarze będzie część handlowa, ekspozycja, montownia i biura.

Głównym profilem działalności firmy jest wykonywanie mebli kuchennych na wymiar oraz sprzedaż akcesoriów wykorzystywanych w branży meblowej. Obecnie firma wykonuje również zabudowy wszelkich wnętrz m. in. meble do wyposażenia biur i sklepów oraz pomieszczeń w domach prywatnych wraz ze sprzętem RTV i AGD. W sprzedaży są również stoły i akcesoria do gry w bilard.

W większości przypadków wyspecjalizowani projektanci firmy dostosują projekt, układ i kolorystykę mebli do przygotowanych wcześniej wnętrz. Na życzenie klienta „Sekwoja" służy pomocą przy komponowaniu kolorystycznych układów ścian, podłóg, glazury, itp. Dodatkowo wszelkie propozycje mogą być wizualizowane w programie 3D, dzięki czemu klient bez żmudnego „buszowania" po sklepach może dobrać wszystko wcześniej i mieć pewność, że wszystko będzie wyglądało doskonale.

Firma „Sekwoja", powstała w 1994 r. i od razu stała się niejako pionierem meblarstwa
na wymiar w regionie. Bazowała na niewielkim sklepie i małej grupie pracowników. Przez kilka lat powierzchnia użytkowa zwiększyła się ponad trzykrotnie. Rozszerzona została gama oferowanych produktów i usług, co pociągnęło za sobą wzrost zatrudnienia.

Dzięki szerokiemu spektrum świadczonych usług i oferowanych produktów dla ogromnego grona odbiorców, firma wciąż otrzymuje wiele rekomendacji od kontrahentów i klientów, z którymi ciągle współpracuje (m.in. Urząd Miejski w Dębicy, Urząd Gminy w Dębicy, Apteka Melisa w Dębicy, Dębickie Hospicjum Domowe w Dębicy i inne). „Sekwoja" została również wyróżniona Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą, otrzymała też Certyfikat Fair Play w tym Złoty Certyfikat w 2009 roku.

Firma wspiera działalność dębickich placówek oświatowych. Swoją działalność nazywa misją - chce służyć innym, nie tylko pracować. Przekazuje drobne meble i udziela korzystnych rabatów. Wynagradzana jest dyplomami i listami gratulacyjnymi. Z SP nr 11 współpracuje od 5 lat (w 2008 roku dostała podziękowanie za bezinteresowną pomoc, która umożliwiła uczniom z dysfunkcją wzroku naukę w komfortowych warunkach).

14 października ub. r. burmistrz Dębicy podczas uroczystości Dnia Edukacji Narodowej wręczył firmie dyplom gratulacyjny za podejmowane inicjatywy i przedsięwzięcia służące wzbogacaniu bazy technicznej szkół i przedszkoli.

Zdjęcia

  • Nowy sklep meblowy w Dębicy

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać